---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozpoczęliśmy w składzie: Tomasz Kostkowski, Kacper Dziadoń, Daniel Paśk, Mateusz Laskowski, Szymon Stoppel, Mateusz Baj, Sebastian Ryngwelski, Szymon Rudnicki, Mateusz Machnik, Szymon Krzywosądzki, Marcin Żuryń

Zmiany:

RYNGWELSKI ---> Alan Szarafin (42 min.)
ŻURYŃ ---> Jakub Przybylak (45 min.)
KRZYWOSĄDZKI ---> Filip Grath (45 min.)

Plan wykonany !!! Po heroicznym boju przywozimy z trudnego gruntu w Sadkach trzy punkty. O tym, że będzie to ciężki mecz wiedzieliśmy od dawna, a co szczególnie cieszy po ubiegłotygodniowej zwycięskiej, ale mizernej grze z Orłem Kcynia wyciągnęliśmy odpowiednie wnioski. Było dziś znacznie lepiej, była walka, zaangażowanie i każdy wiedział po co pojawił się na placu gry, łącznie z zawodnikami, którzy nie rozpoczęli zawodów od pierwszej minuty. To był zupełnie inny zespół niż tydzień temu i długo, ale cierpliwie pracowaliśmy na uzyskanie prowadzenia, co ostatecznie zostało wynagrodzone. Jedyną bramkę meczu zdobył w 50 minucie Mateusz Machnik, którego dobitka przy uderzeniu Szymona Rudnickiego znalazła drogę do siatki. Szkoda, że nie udało się podwyższyć wyniku, bo były dwie wyborne okazje, ale pomimo nikłego prowadzenia kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku do ostatniego gwizdka. Udał się zatem sportowy rewanż za jesienną porażkę 0:3 w Bydgoszczy i wciąż "pudło" jest w zasięgu. Przed nami "mecz o 6 punktów" z trzecią ekipą w tabeli Skrą Paterek, z którą jesienią zremisowaliśmy na wyjeździe 4:4, po dwóch golach zdobytych w samej końcówce tamtego meczu. Pojedynek w sobotę o godzinie 18.30 przy ulicy Słowiańskiej. W 17 kolejce zagrają też lider w wiceliderem AP BRDA z GWIAZDĄ II, a w najbliższą środę mecz zaległy z kolejki nr 14 GWIAZDA II za SKRĄ PATEREK. Do końca będzie zatem ciekawie...