16 KOLEJKA

Przed nami interesujący dla walki o "o pudło" pojedynek na "ciężkim" terenie w Sadkach. Z GLZS-em mierzyliśmy się do tej pory pięciokrotnie, wygrywając tylko raz w październiku 2013 roku [2:0 ...Krzywosądzki , Mazurek]. Pozostałe cztery mecze przegraliśmy ...w Sadkach 0:1 i 0:3, oraz w Bydgoszczy 2:3 i 0:3. Szczególnie ta ostatnia porażka z minionej jesieni nie powinna się nam przytrafić i tych "oczek" bardzo teraz brakuje w ligowej tabeli, ale taka jest piłka. Zespół GLZS zgromadził do tej pory 18 punktów z bilansem 5 zwycięstw , 3 remisów i 6 porażek (bramki 34-34). W najbliższą sobotę mamy zatem okazję do sportowego rewanżu i postaramy się o przywiezienie do Bydgoszczy kompletu punktów. Znamy silniejsze strony zespołu z Sadek, bo widzieliśmy jak grają kilkanaście dni temu w potyczce z naszymi młodszymi kolegami z PSS 2001. Do tego dziś kolejna okazja do obserwacji, bowiem o godzinie 18.00 przy ulicy Słowiańskiej dziewczyny z "KKP" zagrają w meczu zaległym właśnie z tym zespołem. O słabym, ale ostatecznie zwycięskim występie trzy dni temu z Orłem Kcynia już zapomnieliśmy i spokojnie przygotowujemy się do kolejnej potyczki. W sobotę na pewno nie wystąpi Bartek Dworzecki, więc po odliczeniu "stałych" kontuzji nasza kadra może liczyć maksymalnie 15 zawodników. Walczymy :) !!!