17 KOLEJKA

Przed nami 17 potyczka w tych rozgrywkach, a przeciwnikiem będzie Skra Paterek. Rywal ten podobnie jak i bydgoska Gwiazda wyprzedza nas o jeden punkt i zanim zagramy, to właśnie te dwa teamy zmierzą się ze sobą w meczu zaległym z 14 kolejki w środę 3 czerwca. Czołówka tabeli na tę chwilę przedstawia się właśnie tak:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odbędzie się jeszcze kilka pojedynków pomiędzy tymi 5-cioma drużynami :

GWIAZDA - SKRA

PSS VICTORIA I - SKRA

AP BRDA - GWIAZDA

SKRA - POLONIA

Wiele zatem może się jeszcze zmienić, ale by myśleć o "pudle" powinniśmy zainkasować w sobotni wieczór komplet punktów. Jesienią w Paterku po emocjonującym meczu zremisowaliśmy 4:4, przegrywając przez większość pojedynku różnicą dwóch goli (0:2 , 1:3 , 2:4). Dwa trafienia w ostatnich pięciu minutach dały nam jak się teraz okazuje jeden bezcenny punkt ---> http://victoriabdg2000.futbolowo.pl/game/161595 ...ZAPRASZAMY :).