"VICTORIANIE" NA FIT-MAX WOMEN CUP

Za sześcioma "Victorianami" niezwykle udana niedziela w roli opiekunów przyjezdnych drużyn przy okazji turnieju dziewcząt "FIT-MAX WOMEN CUP" organizowanego przez KOBIECY KLUB PIŁKARSKI i AKADEMIĘ PIŁKARSKĄ GOLDEN GOAL. Wraz z kilkoma dziewczynami z "KKP" opiekowali się drużynami z Gdańska, Tucholi, Bydgoszczy, Grodziska Wielkopolskiego, Wałcza, Poznania, Olsztyna, Szczecina, Kościana, Inowrocławia i Dąbrowy. Łącznie 20 ekip w dwóch kategoriach wiekowych. Już teraz odważnie możemy napisać, że z powierzonych zadań wywiązali się chyba dobrze, a czy bardzo dobrze oceni zapewne wkrótce Pan Szymon Kowalik :). Najtrudniejsze zadanie miał Mateusz Machnik, który wcześnie rano odebrał gdańską Lechię z dworca PKP i przywiózł tramwajem na miejsce zawodów. O tym, że wypadł znakomicie świadczy fakt, że 10 godzin później na pożegnanie otrzymał czekoladki od "biało-zielonych" i mnóstwo uścisków od małych piłkarek Lechii. Zobaczyliśmy ponad 50 meczów, obejrzeliśmy małych tancerzy, a także pokaz piłkarskiego freestyle. Nikt nie był głodny i świetnie się bawił, czuł się ważny i potrzebny w tej niecodziennej roli. Wszystko koordynował trener, który pełnił tego dnia rolę kierownika opiekunów. Na zdjęciu głównym wspólne ujęcie z bramkarką seniorskiej reprezentacji Polski, uczestniczką kobiecej Ligi Mistrzyń, mistrzynią Polski wraz z Medykiem Konin ANNA SZYMAŃSKĄ.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OPIEKUNOWIE DRUŻYN WRAZ Z PANEM SZYMONEM KOWALIKIEM I TRENEREM

MATI I JEGO LECHIA GDAŃSK

FILIP I JEGO ORZEŁ WOMEN WAŁCZ