PŁYNIEMY Z WIATREM I NIE ZWALNIAMY TEMPA...

W czwartym meczu rundy wiosennej odnosimy kolejne ligowe zwycięstwo. Tym razem pewnie pokonujemy KS ŁOCHOWO aż 11:2. Mecz rozpoczął się najlepiej jak tylko mógł i po dwóch minutach prowadziliśmy 2:0. To ustawiło zawody i naszą dużą dominację nad rywalem w pierwszej odsłonie. W tej części gry trafiliśmy do bramki jeszcze pięciokrotnie, więc już w przerwie dokonane zostały wszystkie możliwe tego dnia zmiany. Po raz pierwszy w tym sezonie boisko opuścił Daniel Paśk, a także Mateusz Laskowski i Mateusz Baj, ale żadna z tych zmian nie wynikała ze słabszej gry któregoś z zawodników. W drugiej części gry po minucie powiększyliśmy prowadzenie na 8:0 , nieco później na 9:0 i wtedy na około kwadrans oddaliśmy inicjatywę rywalowi, który wykorzystał nasze błędy dwukrotnie trafiając do siatki. Co prawda mieliśmy jeszcze sporo okazji na "podkręcenie" wyniku, ale celowniki dość  mocno się rozregulowały. Ostatecznie zdobyliśmy jeszcze dwa gole, z których ten zamykający wynik wpadł po uderzeniu głową Mateusza Machnika ...11:2 ...KONIEC ZAWODÓW.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------