MINIMALNA PORAŻKA PO WYRÓWNANYM BOJU...

Po bardzo wyrównanym pojedynku, toczonym w trudnych warunkach atmosferycznych ulegamy Victorii Niemcz 1:2. To był typowy mecz walki, a przeciwnikiem była zarówna ekipa gospodarzy, jak i przenikliwe zimno, deszcz i "stojąca" w kilku miejscach woda. Jakiekolwiek by warunki nie były, to jednak równe dla wszystkich. Z różnych powodów (przede wszystkim choroby i kontuzje) zagraliśmy z tylko jednym zmiennikiem, ale za to z dwoma debiutantami. Zarówno Kacper Dziadoń, jak i Mateusz Baj pozostawili po sobie wrażenie pozytywne i na pewno wniosą coś nowego do drużyny w najbliższych tygodniach i miesiącach. Co prawda ten pierwszy nieco zawinił przy utraconym golu na 1:1, ale w takich warunkach taki błąd mógł się przytrafić, bowiem piłka sprawiła małego psikusa. Szczególnie w pierwszej połowie występ Mateusza, naszego drugiego z nowych zawodników mógł się podobać w roli środkowego pomocnika. Więcej niż udany występ zaliczyli też "skrzydłowi" Alan Szarafin i Szymon Rudnicki, a Mateusz Laskowski po bardzo niepewnej i nerwowej grze przeciwko Victorii Koronowo wrócił już na "właściwe tory". Wszystkie trzy gole w tym meczu to konsekwencje błędów indywidualnych, ale taka jest piłka. Staraliśmy się utrzymywać przy niej i szukać prostych, ale efektywnych rozwiązań. Zwycięski gol dla przeciwnika wpadł pięć minut przed końcem z rzutu karnego, którego sprokurował Mariusz Szczupacki swoimi dwoma błędami w przeciągu kilku sekund. Bramkę dla naszej ekipy zdobył Szymon Krzywosądzki po "prezencie" od bramkarza gospodarzy.

Następny mecz w czwartek 9 kwietnia z Budowlanym Klubem Sportowym ...godzina 19.00 , ul. Sielska.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VICTORIA NIEMCZ - PSS VICTORIA BYDGOSZCZ 2:1 (1:1)

ZAGRALIŚMY W SKŁADZIE: Kostkowski, Baj, Dziadoń, Laskowski, Grath, Rudnicki, Krzywosądzki, Zimny, Żuryń, Paśk, Szarafin ...po przerwie na boisko wszedł Szczupacki

BRAMKA: Krzywosądzki

NIE ZAGRALI: Kujawa (kontuzja), Dworzecki (kontuzja), Skrzątek (kontuzja), Przybylak (chory), Ryngwelski (chory), Stoppel (chory), Machnik (chory), Kieroński