DERBY ZA DERBAMI...

Przed nami 12 kolejka ligowych zmagań i kolejne derbowe emocje. Przeciwnikiem będzie bydgoska Polonia i to mecz z tych o tzw "6 pkt" (patrz: tabela). W rundzie jesiennej ulegliśmy 1:3, prowadząc po pierwszej połowie 1:0. Pierwsze 35 minut należało do nas, ale w drugiej połowie inicjatywa była już po stronie naszego rywala. "Przespaliśmy" jej pierwszy kwadrans i to głównie zdecydowało o porażce. Jak będzie teraz ??? Zwycięstwo pozwoliłoby nam minąć Polonistów w tabeli, a jak to się potoczy zobaczymy w sobotni poranek. Początek meczu o godzinie 10.00 (lub 9.00 ...czekamy na potwierdzenie) przy ulicy Słowiańskiej.

Dwa miesiące temu w trójmeczu sparingowym (PSS VICTORIA I , POLONIA I , POLONIA II) i 35-minutowej konfrontacji zremisowaliśmy 1:1 (na zdjęciu migawka z tego meczu).