15 KOLEJKA

13. Szymon Stoppel
14. Kacper Dziadoń
15. Bartek Dworzecki

Przed nami pojedynek z Orłem Kcynia. Rywal zgromadził do tej pory 15 punktów, a w miniony weekend pokonał u siebie gimnazjalistki z KKP 8:1. Wcześniej uległ naszym młodszym kolegom z PSS 1:3. W rundzie jesiennej wygraliśmy w Kcyni 8:0, a łupem bramkowym podzieliło się aż siedmiu graczy: Szarafin x 2 , Machnik x 1 , Żuryń x 1 , Skrzątek x 1 , Dadok x 1 , Przybylak x 1 , Kieroński x 1. Ponadto wystąpili: Olech , Grath , Paśk , Laskowski , Ryngwelski , Kujawa , Stoppel , Żuryń Hubert.

Po porażce z liderem tabeli "Brdą" chcemy możliwie szybko wrócić na "zwycięskie tory", a jak będzie dowiemy się w niedzielne popołudnie. Do kadry meczowej wracają Alan Szarafin i Sebastian Ryngwelski, którzy uporali się z ocenami szkolnymi.  Nie zagra za to Jakub Przybylak, którego choroba wykluczyła z treningów w tym tygodniu, a co za tym idzie z powołania na zawody. Pozostałe nieobecności zaliczamy do tzw. "stałych" (długie kontuzje i nieuprawnieni do gry).

Po naszym pojedynku do walki o punkty przystąpią nasi młodsi koledzy, którzy o godzinie 18.15 podejmować będą przy ulicy Słowiańskiej Skrę Paterek ...liczymy na niespodziankę :).