11 KOLEJKA: PSS Victoria I - KS Gwiazda II Bydgoszcz

Przed nami druga kolejka rundy wiosennej i pojedynek z wiceliderem tabeli bydgoską Gwiazdą. Nasz rywal odnotował do tej pory siedem zwycięstw , dwa remisy i jeden raz schodził z boiska pokonany, co odbyło się przy naszym udziale. W rundzie jesiennej po bardzo wyrównanym pojedynku pokonaliśmy tego przeciwnika 3:2, przegrywając po pierwszej połowie 0:1. O losach meczu zadecydował kwadrans drugiej odsłony, kiedy to dwa trafienia zaliczył przesunięty w przerwie meczu z roli prawego pomocnika na napastnika Mateusz Machnik, a jedno trafienie dołożył były zawodnik Gwiazdy Alan Szarafin. Mecz mógł się podobać, bo do ostatniej sekundy trzymał w napięciu. Nie brakowało wielu spięć podbramkowych, nie brakowało walki i determinacji i zapewne podobnie będzie i teraz. W miniony weekend nasz rywal pokonał na inaugurację rundy wiosennej kcyńskiego Orła 2:0.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wystąpiliśmy  wtedy w składzie: OLECH , DADOK , MACHNIK , PAŚK , GRATH , DWORZECKI , PRZYBYLAK , RYNGWELSKI , STOPPEL , SKRZĄTEK ...na zmiany wchodzili: ŻURYŃ HUBERT i SZARAFIN ...nie zagrali: ŻURYŃ MARCIN i KIEROŃSKI (http://victoriabdg2000.futbolowo.pl/game/161560).

Z tamtej kadry nie ma już z nami trzech zawodników. Nie zagra tez kontuzjowany "Skrzat" ...jak będzie ??? Zobaczymy w niedzielny wieczór ...ZAPRASZAMY !!!